1. Lietuvos „Caritas“ kviečia dalyvauti 7-ojoje Paramos Ukrainai rinkimo daiktais kampanijoje. Bus renkama higienos priemonės, konkretūs daiktai, prekės, kurios negenda. Jonavoje parapijos namuose pirmame aukšte lauksime jūsų atnešamų daiktų balandžio 16-17 dienomis nuo 15 iki 18 val.
2. Balandžio 13 d., šeštadienį, kviečiame vykti į Šiluvą. Išvykstame 7.00 val. nuo knygyno. Kelionės kaina 15 eurų. Piligrimų registracija pas Liną Stankauskienę, bažnyčios gale prie platinamos spaudos arba parapijos raštinėje.
3. Maloniai prašome skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį mūsų parapijai. Tai galite padaryti užpildę prašymą elektroniniu būdu per VMI deklaravimo sistemą (EDS) adresu: deklaravimas.vmi.lt
4. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, balandžio mėn. „Artumos“ žurnalą, gegužės mėn. „Magnificat“ ir „Žodis tarp mūsų“, pašventintų rožinių, škaplierių, kitų devocionalijų.