1. Šiandien Bažnyčia švenčia liturginių metų pabaigą, minėdama Kristaus, Visatos valdovo (KRISTAUS KARALIAUS) iškilmę. Įvykdžius įprastas sąlygas, tikinčiajam suteikiami visuotiniai atlaidai. Rinkliava yra skiriama kunigų seminarijų išlaikymui.

1. Kitą sekmadienį Adventu pradėsime naujuosius liturginius metus. Švč. Mergelės Marijos liturginės valandos bus giedamos kiekvieno sekmadienio ryte 7.30. Kitą sekmadienį bus šventinami kalėdaičiai, kurių įsigyti galėsite zakristijoje arba parapijos raštinėje.

1. Kitą sekmadienį, gruodžio 3 d., po 10.00 val. šv. Mišių, Jonavos meno mokyklos mokiniai kviečia pasiklausyti vargoninės muzikos.

1. Gruodžio 13-oji – Jonavos dekanato diena Šiluvoje. Organizuojama piligriminė kelionė. Išvykstame 7 val. nuo knygyno. Kelionės kaina 10 eurų. Registruotis pas Liną Stankauskienę, bažnyčios gale prie platinamos spaudos arba parapijos raštinėje.

1. Gruodžio 16 d., šeštadienį, mūsų parapijoje vyks advento rekolekcijos, kurias ves kun. Arnoldas Valkauskas.

1. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, Bibliją, lapkričio mėn. „Artumos“ žurnalą, gruodžio mėnesio „Magnificat“ leidinėlį, pašventintų rožinių, škaplierių, kitų devocionalijų, kalėdinių atvirukų, įvairių dekoratyvių žvakių,  pastatomų kryželių Kūčių stalui.