1. Spalio mėnuo Bažnyčioje skiriamas Dievo Motinos Mergelės Marijos Rožiniui. Mūsų bažnyčioje rožinio malda bus kalbama darbo dienomis ir šeštadieniais 17.30 val., o sekmadieniais prieš Sumos šv. Mišias 11.30 val. Taip pat spalio mėnuo Bažnyčioje paskelbtas misijų mėnesiu.

1. Spalio 13-ąją (penktadienį) organizuojama piligriminė kelionė į Šiluvą. Išvykstame 7.00 val. nuo knygyno. Kelionės kaina – 15 eurų. Registracija pas Liną Stankauskienę arba parapijos raštinėje bei bažnyčios gale prie platinamos spaudos.

1. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, spalio mėn. „Artumos“ žurnalą, „Magnificat“ leidinį, pašventintų rožinių, škaplierių, kitų devocionalijų, žvakių.