1. Vyksta registracija į Sekmadieninę mokyklą, kurioje bus ruošiami vaikai, paaugliai ir suaugusieji gilesniam ir sąmoningesniam tikėjimo pažinimui bei sakramentams.

Vaikų Pirmosios Šv. Komunijos ir jaunuolių Sutvirtinimo sakramento pasiruošimo registracija vyks pas tikybos mokytojus ir parapijos raštinėje. Registruojantis turėti Krikšto pažymėjimą.

Suaugusieji, kurie norėtų priimti Krikšto, Pirmosios Šv. Komunijos ar Sutvirtinimo sakramentus, registruojasi parapijos raštinėje.

Užsiėmimai besiruošiantiems Pirmajai Šv. Komunijai ir suaugusiesiems prasidės spalio 1 d., sekmadienį, 10.00 val. šv. Mišiomis, o jaunimui, besiruošiančiam Sutvirtinimo sakramentui – spalio 8 d., sekmadienį, 10.00  šv. Mišiomis.

1. Spalio mėnuo Bažnyčioje skiriamas Dievo Motinos Mergelės Marijos Rožiniui. Mūsų bažnyčioje rožinio malda bus kalbama darbo dienomis ir šeštadieniais 17.30 val., o sekmadieniais – prieš Sumos šv. Mišias 11.30 val.

Taip pat spalio mėnuo Bažnyčioje paskelbtas misijų mėnesiu.

1. Spalio 1 -ąją Upninkų šv. arkangelo Mykolo bažnyčioje 12.30 val. bus švenčiami tituliniai atlaidai. Kviečiame tikinčiuosius apsilankyti šioje bažnyčioje ir kartu švęsti atlaidus.

1. Spalio 1 d. minėsime pagyvenusių žmonių dieną. Šv. Mišiose dėkosime už mūsų senolius, kurie yra tautos tradicijų ir tikėjimo šaknų puoselėtojai.

1. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, spalio mėn. „Magnificat“, pašventintų rožinių, škaplierių, kitų devocionalijų, žvakių.