1. Rugpjūčio 25 d. ( penktadienį)12 val. mūsų bažnyčioje bus aukojamos Šv. Mišios už prieš mėnesį mirusį kun. Remigijų Gaidį, palaidotą mūsų bažnyčios šventoriuje, ir jo mamą Zofiją.
Šv. Mišias aukos Vilkaviškio vyskupas Rimantas Norvila.
Kviečiame bendrai maldai.

2. Lietuvoje organizuojama 6-a paramos rinkimo daiktais kampanija, skirta padėti Ukrainos žmonėms.
Paramos rinkimo kampanija bus vykdoma rugpjūčio 27 d. 9-14 val. ir 28 d. 16-18 val. parapijos namų pirmajame aukšte.
Bus priimamos higienos priemonės, buitinės chemijos priemonės, ilgai negendantis maistas, mokyklinės prekės.
Kviečiame pasidalinti.
Surinkti daiktai bus išvežami į Ukrainą rugsėjo mėnesio pradžioje.

3. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, rugsėjo mėnesio „Magnificat“, rugsėjo-spalio mėnesių žurnalą „Žodis tarp mūsų“, „Artumą“, pašventintų rožinių, škaplierių, kitų devocionalijų, žvakių.