1. Šiandieną renkama šv. Petro skatiko rinkliava – ji yra skiriama paremti popiežiaus labdaros veiklą.
  2. Pagal Kauno arkivyskupo Kęstučio Kėvalo dekretą mūsų parapijos vikaras Juozas Čičirka paskirtas kunigiškajai tarnystei į Raseinių Švč. Mergelės Marijos Ėmimo į dangų parapiją. Kitą sekmadienį 10.00 ir 12.00 val. šv. Mišiose dėkosime Dievui ir kunigui Juozui už tarnystės metus Jonavoje ir melsime Dievo palaimos naujoje tarnystės vietoje. Į mūsų parapiją vikaro pareigas užimti paskirtas kun. Mantas Šideikis.
  3. Liepos 6-ąją, ketvirtadienį, minėsime Lietuvos valstybės dieną. Tądien šv. Mišios bus aukojamos tik 10.00 val. Vakarinių šv. Mišių nebus.
  4. Liepos 10 d., pirmadienį, po vakaro šv. Mišių, bažnyčioje bus susitikimas su dailininku Remigijumi Januškevičiumi. Tai jubiliejinių bažnyčios metų renginių ciklo dalis – kviečiame į šį susitikimą „Kaip gimsta atvirukas…“. Taip pat ekskursiją po bažnyčią praves mūsų zakristijonas Regimantas Tamelis.
  5. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, liepos mėnesio „Magnificat“, taip pat žurnalą „Žodis tarp mūsų“, vaikų žurnalą „Bitutė“, pašventintų rožinių, škaplierių, žvakių ir kitų devocionalijų.