1. Organizuojama 1 dienos piligriminė kelionė į Lenkijoje esančią Sokulką – išvysti eucharistinį stebuklą.
2008 m. spalio 12 d. šv. Antano Paduviečio bažnyčioje Sokulkoje įvyko Eucharistijos stebuklas. Laboratoriniai tyrimai parodė, kad tai yra žmogaus širdies miokardo audinys. Sokulkos įvykis neprieštarauja Bažnyčios tikėjimui ir patvirtina, kad konsekracijos metu tariami žodžiai Šv. Dvasios galia paverčia duoną į Kristaus kūną, o vyną į Jo kraują.
Taip pat aplankysime Supraslės mieste esantį vienuolyną bei ikonų muziejų.
Išvykstame liepos mėn. 1 d. (šeštadienį) 6.00 val. nuo bažnyčios aikštelės. Grįžtame tos pačios dienos vėlų vakarą.
Kelionės kaina: 40 eurų. Registracija parapijos raštinėje.
2. Šiais metais švenčiame bažnyčios 230 metų jubiliejų. Ta proga iki liepos 1 d. kviečiame parapijiečius zakristijonui atnešti senas bažnyčios nuotraukas, įvairių bažnytinių švenčių užfiksuotas akimirkas. Bažnyčioje surengta paroda. Po jos nuotraukos bus grąžintos.
3. Kitą sekmadienį, liepos 2 d., bus renkama šv. Petro skatiko rinkliava – ji yra skiriama paremti popiežiaus labdaros veiklą.
4. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, liepos mėnesio „Magnificat“, taip pat žurnalą „Žodis tarp mūsų“, pašventintų rožinių, škaplierių, žvakių ir kitų devocionalijų.