1. Birželio 24 diena – Kauno arkivyskupijos dangiškojo globėjo Šv. Jono Krikštytojo Gimimo diena.
Šv. Mišios arkikatedroje bazilikoje bus aukojamos 12.00 val. Kviečiame dalyvauti ir švęsti.
Kadangi visi kunigai išvyksta į Kauną, mūsų bažnyčioje 24 dieną (šeštadienį) vakarinių Šv. Mišių nebus. Šv. Mišios bus aukojamos tik 10.00 val.
Artėjant Šv. Jono Krikštytojo Gimimo dienai, Kaune birželio 20-23 dienomis ta proga vyks įvairūs Miesto misijų renginiai: koncertai, susitikimai, parodos, šlovinimo vakarai. Daugiau informacijos yra skelbimų lentoje ir www. kaunoarkivyskupija.lt
2. Organizuojama vienos dienos piligriminė kelionė į Lenkijoje esančią Sokulką – išvysti eucharistinį stebuklą.
2008 m. spalio 12 d. šv. Antano Paduviečio bažnyčioje Sokulkoje įvyko Eucharistijos stebuklas. Laboratoriniai tyrimai parodė, kad tai yra žmogaus širdies miokardo audinys. Sokulkos įvykis neprieštarauja Bažnyčios tikėjimui ir patvirtina, kad konsekracijos metu tariami žodžiai Šv. Dvasios galia paverčia duoną į Kristaus kūną, o vyną į Jo kraują.
Taip pat aplankysime Supraslės mieste esantį vienuolyną bei ikonų muziejų.
Išvykstame liepos mėn. 1 d. (šeštadienį) 6.00 val. nuo bažnyčios aikštelės. Grįžtame tos pačios dienos vėlų vakarą.
Kelionės kaina 40 eurų. Registracija parapijos raštinėje.
3. Šiais metais švenčiame bažnyčios 230 metų jubiliejų. Ta proga iki liepos 1 d. kviečiame parapijiečius zakristijonui atnešti senas bažnyčios nuotraukas, įvairių bažnytinių švenčių užfiksuotas akimirkas. Bažnyčioje surengta paroda. Po jos nuotraukos bus grąžintos.
4. Kiekvieną antradienį po vakaro šv. Mišių parapijos namuose I aukšte renkasi Šv. Rašto skaitymo grupelė. Kviečiame visus norinčius kartu skaityti ir apmąstyti Dievo Žodį.
5. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, liepos mėnesio „Magnificat“, taip pat žurnalą „Žodis tarp mūsų“, pašventintų rožinių, škaplierių, žvakių ir kitų devocionalijų.