Popiežius Jonas Paulius II dar 1995 m. paragino švęsti Gyvybės dieną. Matyt, neatsitiktinai šių metų Gyvybės diena yra kartu ir Popiežiaus Jono Pauliaus II paskelbimo šventuoju diena. Taip pat šiais metais Gyvybės diena yra kartu ir Atvelykio sekmadienis. O mūsų parapijoje šią savaitę minime dar vieną gražią sukaktį – Motinų Maldoje moldos grupelės 4-uosius metus.
Balandžio 23 d. šventinė vakaronė prasidėjo vakaro Šv. Mišiomis, po jų Mamų maldos grupės narės ir Šeimų maldos grupelės jaunos šeimos rinkosi parapijos namuose. Sveikinimo žodžiu ir įžvalgomis apie gyvybę dalinosi kunigas Žilvinas Zinkevičius. Mamų maldos grupės vadovė Onutė Butrimavičienė papasakojo apie tokių maldos grupių ištakas ir savo, kaip grupės vadovės, patirtį, pristatė užsiėmimų struktūrą, pakvietė bendrai maldai. Toliau bendravimas vyko prie karštos arbatos puodelio, žaidžiant žaidimus ir klausantis mužučių klegesio.

Jonavos dekanato Šeimos centro vadovė Rasa Ambrulevičienė