Vėlyvą rugsėjo 17 dienos vakarą būrelis Jonavos parapijos šv. Apaštalo Jokūbo parapijos kunigų, sesių vienuolių ir savanorių išsiruošėme į Kauną, „Megos“ prekybos centre esantį kino teatrą. Čia buvo rodomas filmas „Laiškai Sofijai“. Žavėdamiesi vaizdais ekrane, išgyvenome muziką, nežemiškomis spalvomis ir meile alsuojantį kūrinį. Tai mūsų garsi praeitis, mūsų tautos lobis, mūsų pasididžiavimas. Lietuvos žmonių atminimuose gyvai skamba kompozitoriaus ir dailininko M. K. Čiurlionio muzika.

Pasidžiaugę įdomiu filmu, nusprendėme čia pat pavakarieniauti. Visi susėdę prie stalo, palydėti palaiminimu ir malda, vaišinomės tradiciniais lietuviškais valgiais.

Nors lauke lijo lietus, mus lydėjo pakyli nuotaika, beribė meilė Dievui, Kuris suteikia mums tokią galimybę kultūringai ir betarpiškai bendrauti su Jonavos parapijos Šv. Apaštalo Jokūbo tarnais.

Ačiū Jums!

Vaikų dienos centro savanorė