2017 m. spalio 1 d. Aptarnaujamoje Bukonių šv. arkangelo Mykolo parapijoje buvo švenčiami šv. arkangelo Mykolo atlaidai. Šv. Mišias aukojo prof. dr. prelatas Vytautas Steponas Vaičiūnas OFS, koncelebravo klebonas kun. Audrius Mikitiukas. Šv. Mišios prasidėjo procesija per Bukonių miestelį su Švč. Sakramentu. Šv. Mišiose giedojo Jonavos šv. apaštalo Jokūbo parapijos „Viduramžių“ choras, vadovaujamas vargonininko E. Obrikio.

Ši šventė Bukonių parapijos parapijiečiams buvo ypatinga, nes ką tik savomis rankomis jie atnaujino bažnytėlę. Šioje savanoriškoj talkoje dalyvavo gausus būrys Bukonių miestelio gyventojų, taip pat ir sesė Pranciška, kuri pati gyvena Bukonių miestelyje. Žmonės susitelkę atliko iš ties didelius darbus per gan trumpą laiką, o svarbiausia suvienijo bendruomenę. Pasveikinti Bukonių parapijiečius ir kartu švęsti atlaidus atvyko Jonavos meras E. Sabutis kartu su tarybos nare B. Gailiene, seimo narys Rimantas Sinkevičius bei gausus būrys tikinčiųjų.

Taip pat šv. Mišiose prisiekė parapijos pastoracinės tarybos nariai, kuriuos šiai tarnystei patvirtino Kauno arkivyskupijos arkivyskupas Lionginas Virbalas SJ. Šventėje buvo apstu nuoširdžios maldos, geros nuotaikos, muzikos, bendrystės ir vaišių.

Savanorė Milita

Daugiau nuotraukų galime rasti paspaudę čia

PIC_6229PIC_6281PIC_6427