IMG_4628 Šv.Velykų rytą  Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijoje žmonių gerumu dalinosi gyvenimoIMG_4630 negandas išgyvenantys žmonės. Po Šv. Mišių parapijos salėje šventinius pusryčius valgė Carito savanorių sukviesti namų neturintys, vargingai gyvenantys Jonavos miesto gyventojai.  Susirinkusiems padrąsinimo žodį tarė  Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijos klebonas kunigas Virginijus Birjotas. Po šventinių  pusryčių moterys ne tuščiomis išleido pradžiugusius ir viltį pajutusius žmones- kiekvienas išėjo nešinas maisto paketu. Antrąją šv. Velykų dieną buvo aplankyti buvusio sąvartyno gyventojai. Juos  taip pat pradžiugino Carito savanorių apsilankymas ir Jonavos jaunimo organizacijų marginti  margučiai.

Geros dienos, pagarbiai Inga Petrikonienė