1. Gavėnios laikotarpiu kiekvieną penktadienį prieš vakaro šv. Mišias nuo 17.15 val. bažnyčioje apmąstomas Kryžiaus kelias, kiekvieną sekmadienį  prieš Sumą 11.30 val. giedami Graudūs verksmai. Balandžio 3 d. vyks gavėnios rekolekcijos.

1. Lietuvos vyskupai kviečia melstis Rožinio maldą už taiką Ukrainoje ir visame pasaulyje. Bažnyčioje rožinį už taiką meldžiamės kasdien prieš šv. Mišias.

1. Praėjusį ketvirtadienį parapijoje vyko kanoninė arkivyskupo vizitacija. Arkivyskupas K. Kėvalas susipažino su parapijos gyvenimu ir veikla. Kovo 27 d. 12 valandą  mūsų bažnyčioje arkivyskupas aukos šv. Mišias, klebonas pristatys vizitacijai parengtą parapijos gyvenimo ir veiklos apžvalgą.

4. Kiekvieną sekmadienį nuo 11 iki 12 valandos adoracijos koplyčioje – maldos  už pašaukimus valanda. Kviečiame bendrai maldai.

5. Visuotinėje Bažnyčioje tęsiama sinodinė kelionė. Penkta tema – „Dialogas  bažnyčioje ir visuomenėje, ekumenizmas“. Apmąstymai ir diskusijos šia tema vyks  balandžio 1 d. po vakaro šv. Mišių parapijos namuose. Visą medžiagą ir informaciją galima rasti internete sinodas.katalikai.lt arba  atspausdintą bažnyčios gale ant stalo.

1. Kviečiame dirbančius ir pajamas gaunančius žmones skirti parapijai 1.2 proc. Gyventojų pajamų mokesčio. Šiais metais prašymą pateikti galima elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS). Prašymai teikiami iki gegužės 1 dienos.

1. Bažnyčios gale platinama dvasinė literatūra: balandžio mėnesio „Magnificat“, „Artuma“, „Žodis tarp mūsų“, maldaknygės, knygos. Taip pat galite įsigyti įvairių devocionalijų.