1. Šv. Onos atlaidai Skarulių bažnyčioje šiemet bus švenčiami sekmadienį, liepos 25 dieną, 12 val. Šv. Mišias aukos Pakruojo parapijos klebonas dekanas Remigijus Čekavičius.

2. Šv. Jokūbo tituliniai atlaidai mūsų bažnyčioje bus švenčiami rugpjūčio 1 d. 12 val. Šv. Mišias aukos Vilkaviškio katedros administratorius Vilkaviškio dekanas kun. Virginijus  Gražulevičius.

Po Šv. Mišių – V tarptautinio Skarulių muzikos festivalio koncertas (plačiau – Jonavos Kultūros centro puslapyje https://www.jkc.lt/renginys/?rid=633), po koncerto – agapė.

3. Pradėtas skiepijimas nuo COVID prie bažnyčių.

Atlaidų dienomis: Skaruliuose – liepos 24 dieną, o Jonavoje prie šv. apašt. Jokūbo bažnyčios rugpjūčio 1 d.  įsikurs mobilus vakcinavimo punktas. Kviečiama vakcinuotis be išankstinės registracijos. Reikalingas asmens dokumentas. Planuojama skiepyti Moderna, Pfizer ir Janssen vakcinomis. Vyks suvenyrų loterija. Kviečiame nepasiskiepijusius parapijiečius pasiskiepyti.

4. Periodinius leidinius: žurnalą „Žodis tarp mūsų“, Artuma“, maldynėlį „Magnificat“ ir kitą literatūrą ar religinius reikmenis galima  įsigyti raštinėje darbo dienomis.