KVIETIMAS

 Prasidėjus vakcinacijos procesui, jūsų miestui, išaugo savanorių poreikis. Savanorių pagalbos reikia Jonavos vakcinacijos centre – pasitinkant atvykstančius į vakcinacijos vietą, reguliuojant žmonių srautus, matuojant temperatūrą, padedant užpildyti anketas.

Jeigu tu esi:

– nuo 18 iki 55 m.;

– be gretutinių ligų;

– gali būti (ne)persirgę COVID-19;

– gali būti (ne)paskiepytas nuo Covid-19 vakcina;

– asmuo nuo 55 m. gali tapti savanoriais, jeigu yra persirgę Covid-19 virusu arba paskiepyti.

Prašome skirti – bent 4 valandos per dieną/2 kartus per savaitę ir įsipareigoti bent 1 mėnesį.

Savanoriams bus suteikti įvadiniai mokymai prieš savanorišką veiklą, taip pat mokymai savanoriškos veiklos vietoje. Lietuvos Caritas savanorių veiklos koordinatorius nuolat palaikys kontaktą su savanoriais bei palydės savanoriškos veiklos metu.

Jei kyla daugiau klausimų – kviečiame kreiptis į savanorių veiklos koordinatorę Vaidą, el. paštu – lietuvoscaritas@gmail.com arba tel. +370 67441393

Dovanok savo laiką, o mes pasirūpinsime viskuo kitu.

Jūsų pagalba šiuo metu itin svarbi!