KVIETIMAS
Kur jis ėjo, kur žengė, ką tik dirbo, visur ir visi jį gaubė teisybės ir brolybės apsiaustu, visas savo viltis krovė ant jo žemiškuose ir dangiškuose dalykuose. Jis turėjo visą naštą pakelti /../, kad likusiems būtų lengviau. Vaižgantas
Maloniai kviečiame Jūsų parapijos bendruomenę apsilankyti palaimintojo Jurgio Matulaičio muziejuje Marijampolėje ir susipažinti su jo gyvenimo istorija, tarnyste Bažnyčiai ir Viešpačiui, jo nuveiktais darbais atnaujinant Marijonų vienuoliją, kuriant Lietuvos bažnytinę provinciją, rūpinantis lietuvių bei kitų tautų tikinčiaisiais. Taip pat pasigrožėti šv. Arkangelo Mykolo mažąja bazilika ir pasimelsti palaimintojo Jurgio Matulaičio koplyčioje. Apsilankyti palaimintojo Jurgio tėviškėje, kurios vietoje yra pastatyta koplyčia.
Jeigu apsispręstumėte atvykti pas mus, tai galime surengti ekskursiją ir po Marijampolės miestą, o esant reikalui skirti parapijos salę pietums ar kavai. Taip pat siūlome valandos trukmės paskaitas – „Pasivaikščiojimai po palaimintojo Jurgio Matulaičio vaikystės Marijampolę ir jos apylinkes, „Generolas be armijos“ (Apie paskutinį baltąjį vienuolį Vincentą Senkų) ir „Senasis Marijonų vienuolynas“.
Laukiame Jūsų. Su pagarba muziejininkas Arūnas Kapsevičius
Tel. 8 685 72702 El. paštas matulaiciomuziejus@gmail.com
Muziejaus darbo laikas : Antradienį – Šeštadienį 9 – 16 val.
(Visada galima susitarti dėl apsilankymo muziejuje ir kitu laiku)