Projektas „Ori senatvė bendruomenėje” tęsiasi
Rugsėjo mėnesį senjorai, dalyvaujantys projekte „Ori senatvė bendruomenėje” , teminėje popietėje dalinosi prisiminimais. Projekto dalyvė Marijona Vanda Vaitiekūnienė papasakojo, ką teko išgyventi tremtyje, kaip viltis grįžti į Lietuvą stiprino ten buvusiųjų gyvenimus. Ilgai skambėjo dainos ir nuoširdūs pokalbiai. Sekmadienį Jonavos Šv.Jokūbo bažnyčioje visi galėjo pasižiūrėti filmą apie Šiluvą. Dar viena veikla- Trakų Dievo Motinos Mergelės…
View details







