Startuojam į naujus mokslo metus!
Startuojam į naujus mokslo metus! Šiandien meldėmės, kad kiekvieną moksleivį, studentą, mokytoją ir dėstytoją lydėtų Viešpaties palaima Kun. Rolandas Taučius palinkėjo drąsos, jėgų ir tikėjimo žingsniuojant žinių keliu Bažnyčios skliautuose skambėjo šlovinimo giesmės Jonavos Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos jaunimas kartu patyrė tikrą Džiaugsmo šventę Šventoji Dvasia — mūsų vedlys į priekį! Inga Petrikonienė Nuotraukos: https://www.facebook.com/photo?fbid=1193495456142006&set=pcb.1193495616141990
View details









