Minint Kauno arkivyskupijos 100 metų jubiliejų, po arkivyskupijos parapijas keliauja Šiluvos Švč. Mergelės Marijos su Kūdikiu Jėzumi paveikslas.
Birželio 6 d., šeštadienį, 12 val. paveikslas atvyks į Jonavos šv. apaštalo Jokūbo parapiją. Po sutikimo paveikslas bus laikomas Jonavos šv. apaštalo Jokūbo parapijos namų Adoracijos koplyčioje. Adoracijos koplyčia bus atidaryta nuo 9.00 val. iki 17.30 val.
Visi tikintieji galės ateiti asmeninei maldai, pavesti Dievo Motinai savo šeimas, artimuosius, ligonius, rūpesčius bei padėkas.
Paveikslas Jokūbo parapijoje viešės iki birželio 14 d., tada jis bus perduotas Jonavos šv. apaštalo Jono parapijai.
Kviečiame visus Jonavos miesto ir rajono tikinčiuosius pasinaudoti šia ypatinga proga aplankyti Šiluvos Dievo Motinos paveikslą, pabūti maldoje ir drauge švęsti Kauno arkivyskupijos įsteigimo 100 metų jubiliejų.




