Trys nuostabūs, šilti ir įsimintini vakarai, kuriuos dovanojo Jonavos Krašto muziejus, įgyvendinantis projektą „Įtraukiantis Šv.apaštalo Jokūbo bažnyčios pažinimas“. Šį projektą remia Jonavos kultūros centras ir Kultūros paveldo departamentas prie Kultūros ministerijos.
Pirmąjį vakarą parapiječiai, projekto „Ori senatvė bendruomenėje“ dalyviai ir miesto svečiai susitiko su menotyrininke, popiežiškojo Grigalijaus universiteto Romoje doktorante Rūta Giniūnaite, kuri profesionaliai papasakojo apie išskirtinius Jonavos bažnyčioje esančius meno kūrinius.
Antrąjį vakarą aktoriai Juozas Gaižauskas ir Emilija Latėnaitė dalinosi savo kūryba- dainomis ir knygos “ Dievas su šlepetėmis“ pristatymu.
Renginių ciklą vainikavo keturių sesių suburtas klasikinės muzikos kvartetas „Regnum Musicale“. Muzika, kūryba, žvilgsnis į meną – visa tai skambėjo po Jonavos Šv.Jokūbo bažnyčios skliautais. Nuoširdžiai dėkojame Jonavos Krašto muziejaus direktorei Daivai Petrikėnienei ir Giedrei Narbutaitei. 
I. Petrikonienė
(nuotraukos Ignės Kuzmickaitės)