Dievo Meilės kompasas – toks šio žygio šūkis. Jonavos Šv.Jokūbo parapijos klebonas kun.Virginijus Birjotas palaimino vaikus ir trumpai pristatė, kas yra tikrasis piligrimas. Vaikai ir juos lydintys savanoriai iš Jeronimo Ralio ir Senamiesčio gimnazijų keliaudami turėjo kelias stoteles, kuriose tikybos mokytojos Vaida Tamelienė, Jūratė Bagdonavičienė, Daiva Makaravičienė, Dalia Vitkauskienė ir Jolanta Kiudulienė kvietė įsiklausyti į savo širdį ir kvietė pažinti Jėzaus Širdį. Atkeliavę į Skarulių Šv. Onos bažnyčią jaunieji piligrimai meldėsi Jėzaus Širdies litaniją, klausėsi KJC Vartai koordinatorės ir tikybos mokytojos Ingos Petrikonienės pasakojimo apie bažnyčios istoriją. Džiaugsmas – dalyvauti agapėje- bendrose vaišėse ir išgyventi bendrystę.
Dievas Tave myli – pagrindinė mintis, kurią kiekvienas parsinešė namo savo širdyse:)
Inga Petrikonienė