Lapkričio 25-26 dienomis sakramentams besiruošiantieji parapijos suaugusieji dalyvavo Šventosios Dvasios savaitgalyje, kuris vyko Kauno kunigų seminarijoje.
Susikaupimo dienas pradėjo Kunigų seminarijos rektorius kun. Liutauras Vilėniškis.
Savaitgalio dalyviai pirmąją rekolekcijų dieną klausėsi s. Gabrielės ir s. Pranciškos mokymų, kūrė koliažus apie Šv. Dvasią, klausėsi ir dalijosi liudijimais, turėjo gyvą patirtį tylos laiko, kurio metu adoracijoje, Sutaikinimo sakramente ar pokalbyje su kunigu, užtarimo maldoje ieškojo Dievo patirties ir Jo prisilietimo. Šeštadienio vakaro Šv. Mišias aukojęs mūsų parapijos kunigas Mantas Šideikis linkėjo niekada nepamiršti, jog, kokie besijaustume vieni ar vieniši, – tokie nesame niekada, nes su mumis visada yra Jėzus.
Iškilmingos Kristaus Karaliaus sekmadienio Šv. Mišios, savaitgalio dalyvių švęstos Kauno Katedroje, – rekolekcijų kulminacija. Po jų seminarijos rektorius ekskursijos metu supažindino su seminarijos aplinka, papasakojo apie besiruošiančiųjų kunigystei kelionę link siekiamo tikslo.
Savaitgalio refleksijos metu dalyviai džiaugėsi Dievo palaimintu laiku, naujomis patirtimis, dalijosi pasiryžimais ir siekiais.
Šventoji Dvasia, apdovanok sklidinai!