Jonavos KC informacija

Skarulių Šv. Onos bažnyčia šiemet švenčia 400 metų jubiliejų!
Keliautojų ir jonaviečių mylima Skarulių Šv. Onos bažnyčia dažnai praeivius palydi užvertomis durimis,  tačiau jubiliejiniais metais šventovės durys bus atveriamos daug dažniau ir pakvies į gražiausius renginius bei jaukią pažintį ne tik su Šv. Onos bažnyčia, bet ir su nuostabia išnykusio Skarulių kaimo bendruomene.
Susitikime nuostabioje šventovėje liepos 22-24 dienomis:

Liepos 22 d., penktadienį

22:00 val. Žiburių procesija po išnykusį kaimą

23:00 val. Naktinė adoracija ir šviesų instaliacija ,,Šimtmečių šviesa“

Liepos 23 d., šeštadienį

13:30 val. Atgyjančio atviruko iš Skarulių pristatymas (projektas ,,Atvirukas iš Skarulių“)

14:00 val. Filmo ,,Laiko patikrinti žmonės“ peržiūra

14:45 val. Kryžiaus, koplytėlės, Atminties erdvės šventinimas

15:00 val. Klasikinės muzikos popietė su instrumentine grupe ,,Rapsodija“

Liepos 24 d.sekmadienį

Nuo 11:00 val. paroda ir kūrybinės dirbtuvės ,,Atvirukas iš Skarulių“

12:00 val. Iškilmingos Šv. Mišios. Mišias aukoja J. E. kardinolas Sigitas Tamkevičius SJ, gieda  Jonavos Šv. Apaštalo Jokūbo parapijos ,,Viduramžio“ choras, solistės Genovaitė Bigenytė ir Greta Kasiliauskienė

13:30 val. Šventinis koncertas. Dalyvauja instrumentinis sekstetas ,,Brass Bravo“, Egidijus Bavikinas, Liudas Mikalauskas, Merūnas Vitulskis.

16:00 val. Bendruomenės agapė

Visos šventės metu  bus galima įsigyti užkandžių ir gėrimų, o vaikų lauks linksmos pramogos!

SUSITIKIME SKARULIUOSE!