Spalio 22 dieną grupelė parapijiečių vyko į piligriminę kelionę į Prienų rajoną.

Aplankytas Veiverių miestelis: šv. Liudviko bažnyčia, Rimorystės muziejus, kurio įkūrėjas – ilgametis buvęs Veiverių parapijos klebonas Kazimieras Skučas, sužinota Veiverių mokytojų seminarijos istorija.

Šiltas sutikimas ir mini edukacija laukė Skriaudžių buities muziejuje, kuriame ekspozicija išdėstyta keturiuose pastatuose, priklausančiuose vienam ansambliui: mergaičių klėtelėje, kalvėje, klėtyje ir dūminėje pirkioje.

Šilavoto kaime lankytasi Jėzaus Švč. Širdies bažnyčioje, Šilavoto Davatkyne – muziejuje, įsikūrusiame šalia Šilavoto (šioje vietoje XX a. veikė neformalus moterų vienuolynas). Bendrauta su kunigu Remigijumi Gaidžiu.

Piligrimystės pabaigoje laukė svetingi parapijietės Danutės tėvelių namai, kuriuose vyko šilta bendrystė.

Parapijos informacija