Šį sekmadienį šventėme Šeimos dieną 2023. Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijos kiemelis skambėjo nuo vaikiško klegesio, švytėjo nuo susirinkusiųjų šypsenų. Dangus dovanojo puikų orą, o mes vieni kitiems – gerą nuotaiką. Netrūko rungčių ir lenktynių mažiesiems, žaidimų ir edukacinių programų visai šeimai.

Džiaugiamės, kad mūsų bičiulių ratas nuolat plečiasi, dėkojame visiems, buvusiems kartu: Jonavos kultūros centro muziejui-turizmo informacijos centrui, Jonavos sporto centrui,  Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Jonavos rajono policijos komisariato Veiklos skyriui, Lietuvos skautų sąjungos Benedikto Labėno – Kariūno draugovei, Jonavos r. savivaldybės viešosios bibliotekos Rimkų filialui, finansų bendrovei „iFuture investments“, draudimo bendrovei PZU, Jonavos r. socialinių paslaugų centrui ir jo padaliniui „Globos centras“, Jonavos katalikiško jaunimo centro „Vartai“ savanoriams, dainavimo studijai „Vokalizė“ ir jos vadovei Raimondai Kriūnei.

Už šventinę atmosferą nuoširdžiai dėkojame šventės rėmėjams: HiPP (visaverčiam gyvenimui), pramogų ir laisvalaikio erdvei „Vaikystės kiemas“, Jonavos r. savivaldybei, seimo nariui gerb. E. Sabučiui, dekanui kun. Virginijui Birjotui.

R. Ambrulevičienė

Šventės nuotaika – įamžintose akimirkose.

V. Matačiūnienės nuotraukos