2023 03 22 dieną Justino Vareikio progimnazijoje vyko respublikinė tikybos 4 klasių mokinių viktorina „TikĖjimas“, kurią organizavo tikybos mokytojos Jūratė Bagdonavičienė ir Jolanta Kiudulienė . Tai buvo finalinis etapas, į kurį pateko pirmajame etape geriausiai sudalyvavę ketvirtų klasių mokiniai. Į progimnaziją sugužėjo net aštuonios komandos. Tai Kauno darželis- mokykla “Šviesa“ su mokytoja Sidonija Jusiene; Kauno raj Ežerėlio pagrindinės mokyklos komanda ir mokytoja Simona Skaržinskienė ;.Bukonių mokyklos-daugiafunkcio centro ketvirtokai su mokytoja Jūrate Žemaitaitiene; Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda su mokytoja Larisa Umbrasiene; Ruklos Jono Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro mokinukai su mokytoja Jolanta Kiuduliene; Jonavos Pradinės mokyklos komanda ir mokytoja Ina; Jonavos Panerio pradinės mokyklos ketvirtokai ir Justino Vareikio progimnazijos mokinukai, kurių mokytoja Jūratė Bagdonavičienė. Viktorinos dalyvius nuotaikinga daina pasveikino progimnazijos POP choro „Repriza“ dainorėliai. Po džiugių ir šiltų Lietuvos kariuomenės vyr. kapeliono kun. mjr. Sauliaus Kasmausko sveikinimo žodžių, ketvirtokai turėjo įveikti viktorinos užduotis, kuriose turėjo ir „pabirusius“ Švento Rašto žodžius suklijuoti, ir „saldainiukų“ prisirinkti, ir gyvūnų kryžiažodį išspręsti, ir, kas po gaubtu?, paspėlioti. Laikas prabėgo akimirksniu! Džiugu, kad viktorinoje vaikai jautėsi tarsi šventėje. Dar smagiau, kad visi buvo apdovanoti nominacijomis, o pirmas vietas laimėjo net dvi komandos: Ruklos Jono Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro ir Panerio pradinės mokyklos komandos.
Didžiuojamės jumis, šaunūs ketvirtokai !
Tikybos mokytoja Jūratė Bagdonavičienė.