Lapkričio 21 d. Jonavos Šv. Jokūbo bažnyčioje skambėjo vaikų ir jaunimo balsai. Kristaus Karaliaus ir Popiežiaus Pranciškaus paskelbtą Jaunimo dienos sekmadienį įvyko tradicinė rajono ugdymo įstaigų 1-12 klasių moksleivių giesmių šventė „Mano siela Viešpatį šlovina“, skirta šv.Cecilijos – muzikos globėjos garbei. Renginį inicijavo tikybos ir muzikos mokytojai. Nuoširdžiai ir gražiai skambėjo moksleivių giesmės. Džiaugiamės aktyviu mokyklų dalyvavimu: Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos, Pradinės bei Panerio pradinių mokyklų bendruomenėmis, Jeronimo Ralio bei Senamiesčio gimnazijų atlikėjais, Justino Vareikio bei Raimundo Samulevičiaus progimnazijų jaunaisiais giedorėliais, soliste Saule Bagdonavičiūte, Bukonių mokyklos – daugiafukcio centro mokiniais.
Renginio dalyviai ir juos paruošę mokytojai buvo apdovanoti padėkų raštais ir saldžiomis dovanėlėmis.
Ingos Petrikonienės informacija ir nuotraukos