Šeimų šventė 2022
Gegužės 15 dieną šventėme Šeimų dieną, kurią organizavo Jonavos Šv.Jokūbo parapijos bendruomenė, Šeimos centras, Rasa Ambrulevičiene, Kristina Jukniene, Joana Cironkaitė, KJC VARTAI.
10 val buvo meldžiamasi Šv.Mišiose, o po jų vyko tradicinis renginys. Renginio dalyvius pasveikino Lietuvos Respublikos Seimo narys Eugenijus Sabutis, Šv. Jokūbo parapijos klebonas kun. Virginijus Birjotas, pasidžiaugdami gausiai susirinkusiomis šeimomis.
Bažnyčios šventoriuje vyko įvairiausios veiklos. Džiaugiamės draugais – skautais – Benedikto Labėno – Kariūno draugove, kurie virė ir vaišino ukrainietiškais barščiais, Krašto muziejaus ir viešosios bibliotekos bendruomenėmis, pristačiusiomis įvairias veiklas šeimoms, draudimo kompanijai, Policijos atstovams ir Amsiui, socialinių paslaugų centrui.
Ropliukų ir paspirtukinunkų, dviratukų varžybose virė aistros – judesio, juoko ir azarto netrūko. O dovanėles ropliukams ir kitiems varžybų dalyviams paruošė HiPP Lietuvoje.
Nuoširdžiai dėkojame nuostabias dainas dovanojusiam Vokalizės kolektyvui (vadovė Raimonda Kriūnė).
_ _ _
Mažuosius ROPLIUKUS / BĖGIKUS remia:
gerai visame pasaulyje žinomas prekės ženklas HiPP, kuris gamina aukščiausios kokybės produktus kūdikiams,
ir Nukas.lt – oficiali HiPP atstovų elektoninė parduotuvė. Tik Nukas.lt – rasite didžiausią HiPP produkų asortimentą geriausiomis kainomis. Profesionalūs mitybos specialistai gali Jus telefonu pakonsultuoti kūdikių mitybos klausimais, o Jūsų išsirinktas prekes greitai pristatysime į Jūsų namus. Nukas.lt – didžiausias HiPP produktų asortimentas už geriausias kainas. @HIPP.LT #HiPP #HiPP_lietuvoje
Inga Petrikonienė
_
(nuotraukosPhotography Vilma 📷 , nuotraukosIngos Ptrikonienės)