2023 05 23 Panerio pradinėje mokykloje vyko respublikinė tikybos 1 klasių mokinių viktorina „Aš-Jėzaus draugas“, kurią organizavo tikybos mokytoja Jūratė Bagdonavičienė, 4a klasės mokytoja Ingrida Gedvilienė ir 1c klasės mokytoja Ramunė Siliūnienė. Tai buvo finalinis etapas, į kurį pateko pirmajame etape geriausiai sudalyvavę pirmų klasių mokiniai. Į mokyklėlę sugužėjo net aštuonios komandos. Tai Kauno darželis- mokykla “Šviesa“ su mokytoja Sidonija Jusiene, kurie tapo antros vietos nugalėtojais; Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda su mokytoja Larisa Umbrasiene; Ruklos Jono Stanislausko mokyklos – daugiafunkcio centro mokinukai su mokytoja Jolanta Kiuduliene; Jonavos Pradinės mokyklos komanda su mokytoja Ina Sipavičiene; Šveicarijos progimnazijos pirmokai su mokytoja Vilma Žemiene, Raimundo Samulevičiaus progimnazijos komanda su mokytoja Daiva Makaravičiene, kurie iškovojo trečią vietą; Kauno Šv. Kazimiero progimanzijos pirmokai su mokytoja Kristina Ališauskiene ir Panerio pradinės mokyklos pirmokai, kurie garbingai iškovojo pirmąją vietą. Viktorinos dalyvius prasminga giesme pasveikino 4c klasės mergaitės. Po džiugių ir šiltų mokyklos pedagogės Jolantos Mackevičienės ir Jonavos apaštalo Jokūbo bažnyčios dekano Kun. Virginijaus Birjoto sveikinimo žodžių, pirmokai turėjo smagų susitikimą policijos pareigūnėmis ir šuniuku Amsiu, ir sėkmingai atliko visas viktorinos užduotis, kuriose turėjo ir šuniuko Amsio atvaizdą sudėlioti, ir “slaptą raštą” perskaityti, ir sporto rungtyje žinias pademonstruoti. Laikas prabėgo akimirksniu! Smagu, kad komisijoje dalyvavo „Neries“ pagrindinės mokyklos mokytoja Vaida Tamelienė. Kol mokiniai darbavosi, mokytojos turėjo edukaciją su Lietavos pagrindinės mokyklos dailės mokytoja Jolanta Dėdelienė. Džiugu, kad viktorinoje ir vaikai, ir mokytojos jautėsi tarsi šventėje. Dar smagiau, kad visi buvo apdovanoti nominacijomis. Didžiuojamės jumis, šaunūs pirmokai!
Tikybos mokytoja Jūratė Bagdonavičienė.