Gegužės 15 dieną Justino Vareikio progimnazijoje vyko respublikinės bendrojo ugdymo mokyklų 1 klasių mokinių tikybos viktorinos „Aš- Jėzaus draugas” finalas, į kurį pateko pirmajame etape geriausiai pasirodę mokiniai. Į mokyklos aktų salę sugužėjo net aštuonios komandos. Tai – Kauno „Vyturio“ gimnazijos komanda su mokytoja Sidonija Jusiene, Bukonių mokyklos – daugiafunkcio centro ketvirtokai su mokytoja Jūrate Žemaitaitiene, Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda su mokytoja Vaida Tameliene, Kauno Šv. Kazimiero progimnazijos pirmokai su mokytoja Kristina Ališauskiene, Raimundo Samulevičiaus progimnazijos komanda su mokytoja Daiva Makaravičiene, Jonavos Pradinės mokyklos komanda, Jonavos Panerio pradinės mokyklos pirmokai, J. Vareikio progimnazijos mokiniai.
Viktorinos dalyvius giesme pasveikino J.Vareikio progimnazijos 1d klasė. Po džiugių ir šiltų mokyklos direktorės Olgos Mediekšės ir Jonavos apaštalo Jokūbo bažnyčios dekano Kun. Virginijaus Birjoto sveikinimo žodžių pirmokai turėjo smagų susitikimą su policijos pareigūne Jūrate ir šuniuku Amsiu, ir sėkmingai atliko visas viktorinos užduotis, kuriose turėjo ir šuniuko Amsio atvaizdą sudėlioti, ir “slaptą raštą” perskaityti, ir sporto rungtyje žinias pademonstruoti, ir “brauktažodį” įveikti. Laikas prabėgo akimirksniu!
Džiugu, kad viktorinoje vaikai jautėsi tarsi šventėje. Pirmąją vietą iškovojo Jonavos Pradinės mokyklos komanda, antrąją – Kauno Šv. Kazimiero progimanzijos komanda, trečią- Jonavos „Neries“ pagrindinės mokyklos komanda. Sveikiname!
Informaciją ir  nuotraukas  pateikė tikybos mokytoja metodininkė Jūratė Bagdonavičienė.