Dar viena graži ir prasminga kelionė. Projekto „Ori senatvė bendruomenėje“ dalyviai aplankė Kauno Prisikėlimo bažnyčią bei Karo muziejų. Gidė Lilijana papasakojo bazilikos pastatymo ir išlikimo istoriją. Nepabūgo senjorai pakilti į apžvalgos aikštelę ir pasižvalgyti iš aukštai į rudenėjantį Kauną. Vėliau keliauta į Vytauto Didžiojo Karo muziejų. Profesionalus gidas Mindaugas kvietė pakeliauti po Lietuvos istoriją saugančias ekspozicijas- nuo seniausių laikų iki nūdienos. Visus sužavėjo menininkės Jolitos Vautkutės neįprastas iš muziejaus vertybių sudėliotas paveikslas, kurį pamatyti paprasta akim sudėtinga. Nors oras ir nelepino, tačiau gera nuotaika, vėlyvi skanūs pietūs ir šaunūs bendraminčiai šią dieną praskaidrino ir dar kartą patvirtino, kokia svarbi yra bendruomenė.
Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijos Europos sąjungos struktūrinių fondų bendrai finansuojamas projektas „Ori senatvė bendruomenėje“ Nr.08.6.1-ESFA-T-927-01-0194, pagal 2014-2020 metų ES fondų investicijų veiksmų programos 8 prioriteto „Socialinės įtraukties didinimas ir kova su skurdu“.
I.Petrikonienė (nuotraukos ir informacija)