Su atbundančia gamta į mūsų širdis atkeliavo ir pavasario šventės. Jos šiais metais neįprastai susitelkusios į tas pačias datas. Štai praeitą savaitgalį išgyvendami Viešpaties Prisikėlimą kartu minėjome ir Gyvybės dieną, o šį Atvelykio savaitgalį kartu su visu katalikišku pasauliu laukiame Popiežiaus Jono Pauliaus II beatifikavimo.
Tačiau pirmąjį gegužės sekmadienį švenčiame ir Motinos dieną. Ta proga dėkojame Dievui už suteiktą motinystės dovaną, prašome palaiminimo visoms motinoms už jų meilę, atsidavimą ir pasiaukojimą.
Jonavos Dekanato Šeimos Centro ir Carito atstovės Rasa Ambrulevičienė ir Stanislava Daubarienė, minėdamos šias šventes lankėsi Jonavos ligoninės akušerijos-ginekologijos skyriuje, kur bendravo su mamytėmis ir ligoninės darbuotojomis, kartu įteikė dovanėles.
Apsilankymo akimirkas, užfiksuotas nuotraukose, galite peržiūrėti čia:
Jonavos dekanato Šeimos centro informacija