8 gegužės, 2026

Ateik, Šventoji Dvasia, pripildyk mūsų širdis!

Šiandien Jonavos šv. apaštalo Jokūbo parapijos jaunuoliai ir suaugusieji priėmė Sutvirtinimo sakramentą – Šventosios Dvasios malonę ir dovanas, keičiančias gyvenimus.

Džiaugiamės, kad daugiau nei 130 jaunų žmonių ir suaugusiųjų pasiryžo tęsti tikėjimo kelionę ir atvėrė savo širdis Dievo veikimui savo gyvenime.

Šv. Mišios vyko Skarulių Šv. Onos bažnyčioje. Jas koncelebravo Kauno arkivyskupijos vyskupas augziliaras Saulius Bužauskas, mons. Artūras Jagelavičius, Jonavos šv. apaštalo Jokūbo parapijos klebonas Virginijus Birjotas, kun. Mantas Šideikis ir kun. Jonas Bujokas.

Homilijos metu vyskupas Saulius Bužauskas priminė, kad jauni žmonės yra Gerosios Naujienos nešėjai. Kiekvienas krikščionis, pripildytas Šventosios Dvasios, yra kviečiamas būti tuo 3D, kuris dovanoja, dalijasi ir duoda kitiems. Vyskupas ragino kasdien prisiminti, ką Dievas mums dovanojo – Jo meilę, artumą ir galimybę kiekvienam žmogui Jį pažinti.

„Turime drąsiai liudyti tikėjimą, gyventi Gerąja Naujiena ir kasdien nešti džiaugsmą“, – šie žodžiai tapo prasmingu palinkėjimu visiems priėmusiems Sutvirtinimo sakramentą.

Nuotraukos Kotrynos Petrikonytės: https://www.facebook.com/photo?fbid=1405190234972526

Nuoširdžiai dėkojame visiems, prisidėjusiems prie jaunų žmonių tikėjimo kelionės: Sutvirtinimo grupių vadovams, katechetei Ingai Petrikonienei ir gausiai savanorių komandai, vargonininkui Egidijui Obrikui, tėvams, krikštatėviams ir visai parapijos bendruomenei.

Tegul Viešpats laimina ir globoja kiekvieną, o Šventosios Dvasios dovanos drąsina gyventi tikėjimu, viltimi ir meile.