IMG_4267Kovo 24 –ąją  Jonavos šv.apaštalo  Jokūbo parapijoje vyko Gavėnios rekolekcijos, kurias vedė IMG_4273brolis kunigas Rolandas  Taučius OFM. Gausiai susirinkusiai parapijos bendruomenei svečias  ragino apmąstyti kasdienybę ir rasti drąsos atverti širdį gydančiai Dievo meilei.  Dėkodamas už šiltą priėmimą brolis Rolandas prakalbo gimtąja žemaičių tarme, pasidžiaugdamas šilta draugyste su parapijos klebonu kun. Virginijumi Birjotu.

Po Sumos šv.Mišių  giesme ir  pamąstymais dalinosi šeimyninis duetas iš Mažeikių – Lina ir Arūnas Raudoniai. Ne vienas klausydamas svečių nubraukė dėkingumo Viešpačiui  ašarą, ne vienas giedojo kartu… Po jaukios ir prasmingos popietės parapijiečiai  vaišinosi   agapėje. Už šias rekolekcijas esame dėkingi parapijos klebonui kun.Virginijui, pastoracinei tarybai.

Informacija Ingos Petrikonienės