IMG_4391Kovo 30-ąją Jonavos šv. apaštalo Jokūbo parapijos vaikai, besiruošiantys priimti  Eucharistijos IMG_4395ir Atgailos Sakramentus,  dalyvavo Susitaikymo pamaldėlėse.  Vaikai nuoširdžiai ruošėsi pirmajai savo gyvenimo išpažinčiai:  su mokytoja Inga giedojo giesmes,  kartu su mokytoja Vaida prisiminė, kaip širdeles pagydo Gailestingojo Dievo meilė. Kaip  ir už ką atsiprašyti Dievo padrąsino mokytoja Jūratė ir  mokytoja Larisa.  Nuoširdžiai norime padėkoti kunigams, padėjusiems atrasti draugystės ryšį su Dievu, ir   tėveliams, kurie gausiai dalyvavo  ne tik paskaitoje, kurią vedė vargonininkas Egidijus, ir pamaldėlėse,  bet ir patys, kartu su savo vaikais,  priėmė Atgailos ir Susitaikinimo Sakramentą. Ypatingą dieną lydėjo ir staigmenos –  po klebono palaiminimo ir bendros maldos šventoriuje laukė skanus tortas, skirtas labai svarbaus žingsnio Dievo link atminti.  Gegužės pirmąjį savaitgalį vaikų laukia ypatingas susitikimas – Pirmoji Komunija.  Prašome maldoje palydėti jaunuosius  Jonavos šv. apaštalo  Jokūbo parapijos jaunuosius bendruomenės narius.

Sekmadieninės mokyklos mokytojos