Startavo šv. Jokūbo parapijos vaikų dieninė stovyklą, kurią inicijavo KJC „Vartai“, tikybos mokytojai, šeimų maldos grupė, Šiluvos draugija.

IMG_0384Šio projekto tikslas – organizuoti šv. Jokūbo parapijos prasmingą vaikų ir jaunimo veiklą bei padėti stiprinti krikščionišką požiūrį į parapiją kaip gyvą bendruomenę, skirtingų kartų bendravimą, pagalbą vargstantiems vyresnio amžiaus žmonėms ir bendraamžiams, žmogaus asmens vertę, ugdant savanorių – jaunų žmonių atsakingą požiūrį į savanorystę. Birželio 12-16 d. parapijos namuose vaikai susirinko į stovyklą „Išdrįsk“, kurioje mokosi bendrauti, kurti, sportuoti, augti maldoje ir pagarboje. Kiekvieną dieną vaikai turi galimybę susipažinti su parapijos, bendruomenės, miesto, krašto tradicijomis. Bendradarbiaudami su Krašto muziejumi dieninės stovyklos dalyviai susipažins su tautinio paveldo tradicijomis, aplankys Guronis ir Vilniuje esančias šventoves. Tokias stovyklas numatyta rengti ir kitais vasaros mėnesiais.

Inga Petrikonienė

Daugiau nuotraukų. Spausti čia…