IMG_4657 Atvelykio rytą bei Gailestingumo sekmadienį – IMG_4683Jonavos šv. apašt. Jokūbo parapijoje besiruošiantiems Pirmai Komunijai ir Atgailos Sakramentų priėmimui vaikams teko  pabūti piligrimais. Kartu su tikybos mokytojomis jaunieji bendruomenės nariai aplankė Kauno kunigų seminariją ir Šv. Jurgio bažnyčią, Marijos radiją ir Katedrą, seselių benediktinių vienuolyną ir pranciškonų bažnyčią, kur dalyvavo Šv. Mišių  šventime ir džiaugėsi bendraamžiais, priimančiais į savo širdį ir gyvenimą  Jėzų Eucharistijos Sakramente. Kauno senamiestyje vaikai paminėjo ir dalyvavo Kauno arkivyskupijos Šeimos centro organizuotame renginyje, skirtame Pasaulinei  Gyvybės dienai paminėti. Visos kelionės metu vaikai atliko įvairias užduotis, skirtas žinioms patikrinti. „Egzaminas“ – išlaikytas, piligrimystė patirta, bendrystė išgyventa. Tad jau kitą savaitę laukia didysis susitikimas su Jėzumi – Pirmosios Komunijos šventė. Prašome  malda palydėti mūsų parapijos jaunuosius narius.

Sekmadieninės mokyklos mokytojų vardu mintimis dalinosi
Inga Petrikonienė

IMG_4696 IMG_4675 IMG_4663