Šios Velykos  naujoje Šv. apaštalo Jono parapijos koplyčioje  buvo ypatingos tuo, jog čia pirmą kartą buvo švenčiamas Velyknaktis. Pasiruošimas šventėms jau „virė“ porą savaičių. Savanoriai: Judita Vainilavičienė, Marytė Stanevičienė, Egidijus Obrikis, Arūnas Jančiauskas, Vaiva Druseikienė, Vidmantas Balkus su kun. Giedriumi priešakyje, negailėdami savo laiko, idėjų ir jėgų skyrė pasiruošimo darbams.
DIDYSIS KETVIRTADIENIS
Didysis Velykų tridienis Šv.apaštalo Jono parapijoje prasidėjo Didžiojo ketvirtadienio vakare — Viešpaties vakarienės šventimu. Paskutinės vakarienės šv. Mišioms vadovavo kun. Giedrius Maskolaitis, Šv. Rašto skaitinius skaitė skaitovės  Lina Kedenytė — Ažukė ir Daiva Girniuvienė, giedojo – buvęs Žeimių parapijos vargonininkas Povilas Jonas Vaitoška. Kun. Giedrius pamokslo metu aiškino susirinkusiems parapijiečiams Paskutinės Vakarienės metu Viešpaties Jėzaus Kristaus atliktus keturis veiksmus įsteigiant Eucharistijos ir Kunigystės sakramentus: paėmė, laimino, laužė ir davė. Po to vyko kojų plovimo apeigos: penki vyrai išsirikiavo prieš altorių, kunigas, nešinas ąsočiu vandens ir dubeniu, jiems nuplovė kojas, kaip Jėzus nuplovė savo mokiniams. Paskutinės vakarienės šv. Mišios baigėsi procesija, kurioje Švč. Sakramentas buvo perneštas į Švč. Sakramento garbinimo vietą. Tikintieji tyloje dar ilgai adoravo Eucharistinį Jėzų.
DIDYSIS PENKTADIENIS
Gerokai anksčiau susirinkę parapijiečiai giedojo Kryžiaus Kelią. Kristaus Kančios pamaldos prasidėjo 18.00 val. vakaro, jas  sudarė keturios dalys: Žodžio liturgija, Kryžiaus pagarbinimas, šv. Komunija ir procesija į Kristaus kapą. Jom vadovaujantis kun. Giedrius Maskolaitis apie kiekvieną  dalį trumpai papasakojo ir kvietė išgyventi šio vakaro įvykį – Kristaus kančią ir mirtį. Šv. Rašto skaitinius skaitė skaitovės: Lina Kedenytė — Ažukė ir Dalia Bartauskienė, o Kristaus Kančios istorija pagal Joną  buvo skaitoma vaidmenimis:  Arūnas Jančiauskas įgarsino pasakotojo žodžius; Jėzaus — kun. Giedrius Maskolaitis; Petro, Kajafo, Piloto, Aukštųjų kunigų, kareivių, tarnų ir minios — Lukas Kazevičius bei Lina Kedenytė — Ažukė. Po visuotinės maldos giedojimo patarnautojai Lukas Kazevičius ir zakristijonas Vidmantas Balkus iškilmingai atnešė kryžių. Kai garbinimo Kryžius buvo atidengtas, giedant himną šv. Kryžiui, visi susirinkusieji procesijos būdu pagerbė Nuokryžiuotąjį Jėzų. Po šv. Komunijos priėmimo ir laiminimo maldos pamaldų dalyviai tyloje išsiskirstė.
VELYKNAKTIS
Balandžio 19 d. Didžiojo šeštadienio pamaldos prasidėjo 20.00 val. Velyknakčio liturgijai vadovavęs kun. Giedrius Maskolaitis, kaip ir kiekvieną Tridienio vakarą, prieš pamaldas ir pamaldų metu  aiškino Velyknakčio pamaldų prasmę ir tvarką, ragino visus tikinčiuosius aktyviai dalyvauti pamaldose ir aukos liturgijoje. Šios pamaldos susideda iš keturių dalių: Žiburių, Žodžio, Krikšto ir Aukos liturgijos. Žiburių liturgija prasidėjo  lauke prie koplyčios  sukurto laužo. Kunigas atliko ugnies pašventino apeigas: į Velykų žvakę įbrėžė simbolius – kryžių, virš jo graikų abėcėlės raidę „alfa“, po juo –  „omega“, o kryžmos kampuose – keturis šių metų skaitmenys. Po to įsmeigė į žvakę penkis smilkalų spurgus, kurie simbolizuoja Kristaus žaizdas, ir uždegė Velykų žvakę. Ją iškėlęs, procesijos priešakyje žengė vidun į  prieblandoje skendinčią koplytėlę  tris kartus užgiedodamas „Kristus mums šviečia“. Įžengus į koplytėlę visi susirinkusieji užsidegė žvakes nuo Velykinės žvakės.
Atėjus prie altoriaus kunigas giedojo Velykinį šlovinimą. Žodžio liturgijoje parapijos bendruomenės atstovai skaitė skaitinius, po skaitinių iš Senojo Testamento,patarnautojams paruošius altorių Eucharistijos šventimui  ir  kunigui užgiedojus  Garbės himną,  koplytėlę užliejo šviesa.  Po  iškilmingo „Aleliuja!“ giedojimo ir Evangelijos bei pamokslo buvo giedama Visų Šventųjų litanija, šventinamas vanduo. Po vandens šventinimo susirinkusieji laikydami uždegtas žvakes rankose atnaujino savo Krikšto pažadus. Po Krikšto pažadų atnaujinimo susirinkusieji dalyvavo aukos liturgijoje, nešė atnašas, kartu su vargonininku aktyviai jungėsi bendram liturginiam giedojimui. Velyknakčio šventimas užbaigtas palaiminimu.
KRISTAUS PRISIKĖLIMAS
Šv. Velykų rytas išaušo nuostabiai gražus ir pavasariškai šiltas. Kristaus Prisikėlimo šv. Mišios buvo aukojamos 9.00 val., kurios prasidėjo Švč. Sakramento pagarbinimu. Tikintieji užpildė ne tik koplyčios erdvę, bet ir didelė dalis jų liko stovėti jos prieeigose  bei klausėsi šv. Mišių per garsiakalbį. Šv. Mišioms vadovaujantis kun. Giedrius Maskolaitis perskaitė Kauno arkivyskupijos ganytojų velykinį laišką kunigams, vienuoliams ir pasauliečiams. Šv. Mišių pabaigoje buvo šventinami velykiniai margučiai.
Nors koplytėlė nesutalpino visų norinčių dalyvauti Velykų Tridienio liturgijoje ir daug kam teko stovėti lauke, parapijiečiai džiaugėsi, kad Velykas galėjo švęsti savo jaukioje koplytėlėje kartu  su sparčiai augančia šv. apašt. Jono parapijos bendruomene.Velykų  šventes vainikavo Atvelykis, kurio šventimo metu 36  šv. apaštalo Jono mažieji parapijiečiai priėjo Pirmosios šv. Komunijos.

Šv. apašt. Jono parapijos informacija