1. Gegužės mėnuo skiriamas Mergelės Marijos garbei. Visą gegužės mėnesį Gegužinės pamaldos šiokiadieniais ir šeštadieniais 17.30 val., sekmadieniais – 11.30 val.
2. Gegužės 2d., sekmadienį, – Motinos diena. Visą oktavą melsimės už gyvas ir mirusias mamas. Galima užsirašyti intencijas atskirose šv. Mišiose, galima rašyti vardus ant vokų ir dėti prie altoriaus. Sekmadienį po 10 ir 12 val. šv. Mišių vyks trumpas mokinių koncertas pagerbiant mamas ir močiutes.
3. Gegužės 9 d., sekmadienį, 12 val. šv. Mišiose melsimės už prieš 5 metus mirusį ilgametį parapijos kleboną mons. Vincentą Pranckietį. Kviečiame į šv. Mišias arba prisiminti jį asmeninėje maldoje.
4. Liko paskutinė savaitė, kada galima paremti parapiją paskiriant 1,2 proc. Gyventojų pajamų mokesčio. Deklaracijos formą galima pildyti internete, o popierinę formą ranka pildyti galima sekmadieniais bažnyčios gale prie knygų stalo, o darbo dienomis – raštinėje. Reikia turėti asmens dokumentą. Ačiū visiems, kurie jau prisidėjo ar dar prisidėsite.