1. Lapkričio 25 d., kitą sekmadienį, Bažnyčia švęs liturginių metų pabaigą, minėdama Kristaus, Visatos valdovo (KRISTAUS KARALIAUS) iškilmę. Įvykdžius įprastas sąlygas, tikinčiajam suteikiami visuotiniai atlaidai. Rinkliava tą sekmadienį bus skiriama kunigų seminarijų išlaikymui.
2. Šiandien Bažnyčia mini Vargstančiųjų dieną. „Caritas“ organizacija bažnyčios gale kviečia įsigyti „Gerumas mus vienija“ akcijos žvakelę. Taip prisidėsime prie gerumo darbų. Rytoj 12 val. „Caritas“ kviečia remiamus vargstančiuosius, benamius pietums ir bendrystei Rambyno g. 21.
3. Lietuvos Šaulių sąjunga kviečia prisijungti prie jų vykdomos veiklos. Skelbimų lentose yra Šaulių sąjungos skelbimai – kvietimai, ant stalo bažnyčios gale yra lankstinukai, kuriuose yra daugiau informacijos visiems, besidomintiems Šaulių sąjunga ir sąlygomis tapti jos nariu.
4. Klebonas visiems dėkoja, kurie savo malda ir aukomis prisideda prie parapijos veiklos ir darbų. Buvo nuvalytos fasadinės bažnyčios sienos ir laiptai. Šie darbai kainavo 1000 eurų. Taip pat galime pasidžiaugti atnaujintomis ir paauksuotomis taurėmis ir komuninėmis. Paauksavimo darbai kainavo 1600 eurų. Dėkojame už jūsų gerumą.
5. Artėja Advento laikotarpis. Jei yra norinčių siųsti kalėdaičius savo artimiesiems į užsienį – turime pašventintų iš anksto. Kalėdaičius siuntimui į užsienį galite įsigyti parapijos raštinėje.
6. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairios dvasinės literatūros, Bibliją, lapkričio mėn. „Artumos“ žurnalą, gruodžio mėnesio „Magnificat“ leidinėlį, pašventintų rožinių, škaplierių, kitų devocionalijų, kalėdinių atvirukų, įvairių dekoratyvių žvakių, pastatomų kryželių Kūčių stalui.