1. Vasario 22 dieną švęsime Pelenų dieną – pradėsime Gavėnios liturginį laikotarpį. Kviečiame iki šios dienos zakristijonui atnešti praėjusių metų verbas, nenaudojamas devocionalijas. Jas sudeginus bus paruošti pelenai, kuriais barstysime galvas, taip išreikšdami atgailą ir nusižeminimą prieš Dievą. Pelenų Trečiadienį tikintieji privalo susilaikyti nuo mėsiškų valgių ir pasninkauti.
2. Visos gavėnios metu penktadieniais 17.20 val. bažnyčioje bus apmąstomas Kryžiaus Kelias. Kviečiame tikinčiuosius gausiai jungtis į Kristaus Kančios apmąstymą. Sekmadieniais 11.30 val. – prieš Sumos šv. Mišias – bus giedami Graudūs verksmai.
3. Maloniai prašome skirti 1,2 % pajamų mokesčio dalį mūsų parapijai. Tai galite padaryti užpildę prašymą elektroniniu būdu per VMI deklaravimo sistemą (EDS) adresu: deklaravimas.vmi.lt
4. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti įvairių 2023 metų kalendorių, dvasinės literatūros, kovo mėnesių „Magnificat“ ir „Žodis tarp mūsų“ leidinius, pašventintų rožinių ir kitų devocionalijų.