1. Bažnyčios gale, parapijos raštinėje ir zakristijoje už auką galima įsigyti „Caritas“ akcijos „Gerumas mus vienija“ žvakelę, kuri papuoš Jūsų namus, degs maldos metu, bus gražus kalėdinio stalo akcentas. Kviečiame prisidėti prie „Caritas“ gerumo darbų įsigyjant žvakelę.

 

  1. Šiandien švenčiame naujų liturginių metų pradžią – prasideda Advento laikotarpis.

Kalėdaičių galima įsigyti zakristijoje ir parapijos raštinėje.

Švč. Mergelės Marijos valandos bus giedamos sekmadieniais 7.30.

Šiandien 12 val. Sumos šv. Mišiose giedos Jonavos rajono ugdymo įstaigų kolektyvai. Po šv. Mišių jie dar valandėlę koncertuos. Kviečiame visus dalyvauti.

 

  1. Lapkričio 30 d., trečiadienį, po vakarinių šv. Mišių, mūsų bažnyčios skliautuose skambės Jonavos Janinos Miščiukaitės meno mokyklos Tautinių instrumentų skyriaus mokytojų Astos Grigaliūnienės ir Eglės Merkelienės atliekama kanklių muzika.

 

  1. Gruodžio 10 d., šeštadienį, visus parapijiečius kviečiame dalyvauti Gyvojo Rožinio draugijos organizuojamose Advento rekolekcijose mūsų bažnyčioje. Rekolekcijų tema: „Kaip geriau švęsti Šv. Mišias?“ Rekolekcijas ves Marijos radijo programų direktorius kun. Saulius Bužauskas. Rekolekcijų pradžia 15 val. Rekolekcijas baigsime kartu švęsdami 18 val. Šv. Mišias.

 

  1. Bažnyčios gale ir raštinėje galite įsigyti 2023 metų kalendorių, pašventintų rožinių, kitų devocionalijų. Platinama dvasinė literatūra, gruodžio mėnesio „Magnificat“, žurnalai „Artuma“, įvairios maldaknygės.