1. Spalio mėnuo skiriamas Dievo Motinos Marijos Rožiniui. Mūsų bažnyčioje rožinis bus kalbamas darbo dienomis ir šeštadieniais 17.30, o sekmadieniais prieš Sumos šv. Mišias 11.30.
2. Dėkojame už Jūsų dosnumą – aukas, kurių dėka galime išlaikyti mūsų parapiją. Jau ruošiamasi šildyti parapijos namus ir bažnyčią. Dėkojame, kurie prisidedate prie šildymo išlaidų. Teatlygina Viešpats savo malonėmis už Jūsų gerumą.
3. Jeronimo Ralio gimnazijos bendruomenė spalio 20 dieną (ketvirtadienį) 17 val. Skarulių bažnyčioje kviečia į literatūrinių skaitymų popietę „Legimus Barocum“. Kviečiame dalyvauti.
4. Kitą sekmadienį, spalio 23 d., švęsime Misijų sekmadienį. Rinkliava bus skiriama misijų veiklai paremti.
5. Bažnyčioje padėti vokai, ant kurių galima užrašyti savo brangių mirusiųjų artimųjų vardus. Visą Vėlinių oktavą – t. y. 8 dienas – visose šv. Mišiose melsimės už mirusiuosius, kurių vardai bus užrašyti ant vokų.
Primename, kad lapkričio 1-oji – Visų šventųjų diena. Tą dieną Bažnyčia pamini visus šventuosius, kurie su Kristumi yra dangaus garbėje.
Šv. Mišios lapkričio 1 d. bus švenčiamos sekmadienio tvarka: 8.00, 10.00 ir 12.00 val. Taip pat tądien 14.00 val. bus švenčiamos šv. Mišios Skarulių bažnyčioje, o 15.00 val. Kapinių koplyčioje.
Lapkričio 2-oji – Mirusiųjų minėjimo diena.
Šv. Mišios bus aukojamos sekmadienio tvarka. Po 12.00 val. šv. Mišių bažnyčioje bus einama procesija, prisimenant iškeliavusius Amžinybėn.
6. Bažnyčios gale galite įsigyti pašventintų rožinių, kitų devocionalijų. Platinama dvasinė literatūra: spalio ir lapkričio mėnesio „Magnificat“, „Žodis tarp mūsų“, žurnalai „Artuma“, „Kelionė“ ir kiti, įvairios maldaknygės.