1. Šiandien Skarulių šv. Onos bažnyčioje 12 val. bus aukojamos šv. Mišios, po jų – Skarulių muzikos festivalio koncertas. Turėsime progos išgirsti puikių atlikėjų koncertą. Kviečiame dalyvauti.

1. Nuo šiandien pradedama vaikų, jaunimo ir suaugusiųjų, norinčių ruošis Pirmajai Šv. Komunijai, Sutvirtinimo ir Krikšto sakramentams, registracija.

Vaikus ir jaunimą registruotis kviečiame pas jaunimo vadovę Ingą Petrikonienę ar tikybos mokytojus arba raštinėje, o suaugusiuosius –  parapijos raštinėje.

1. Rugpjūčio 28 d., sekmadienį, – Padėkos už laisvę diena Šiluvoje.

Kauno arkivyskupas Kęstutis Kėvalas vadovaus piligriminiam žygiui į Šiluvą nuo Katauskių gyvenvietės, o Šiaulių vyskupas Eugenijus Bartulis – nuo Tytuvėnų.

Jonaviečius kiviečiame dalyvauti žygyje.

Išvykimas – 7.00 val nuo bažnyčios (autobusas veš iki Katauskių kaimo, nuo jo – žygis į Šiluvą pėsčiomis (apie 7 km)).

Kelionės kaina 13 – 15 eurų (priklausys nuo vykstančiųjų skaičiaus; pietūs įskaičiuoti).

Registracija telefonu 869813497 (Rasa) arba parapijos raštinėje.

1. Bažnyčios gale galite įsigyti pašventintų rožinių, kitų devocionalijų. Platinama dvasinė literatūra: rugsėjo mėnesio „Magnificat“, „Žodis tarp mūsų“, žurnalas „Artuma“, įvairios maldaknygės.