1. Kasdienės pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei birželio mėnesį yra vadinamos birželinėmis pamaldomis. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyks šiokiadieniais ir šeštadieniais 17.30 val., sekmadieniais – 11.50 val. (prieš Sumos šv. Mišias).
2. Šiandien Bažnyčia švenčia Šv. Dvasios atsiuntimo – Sekminių – iškilmę. Šiandien suteikiami visuotiniai atlaidai tikinčiajam, kuris bažnyčioje pamaldžiai dalyvauja pamaldose, kurių metu giedamas himnas „O Dvasia, Viešpatie, nuženk“. Šis himnas giedamas šv. Mišių pradžioje. Prieš pagrindines Sumos šv. Mišias bažnyčios viduje vyks procesija.
Šiandien taip pat minime Tėvo dieną. 8 dienas melsimės už Jūsų gyvus ir mirusius tėvus. Intencijas su gyvų ar mirusiųjų tėvų vardais galima:
• apsilankius bažnyčioje privačiai maldai, užrašyti ant voko ir palikti pintinėje prie altoriaus;
• intenciją užrašyti parapijos raštinėje ar zakristijoje;
• intenciją užrašyti paskambinus į parapijos raštinę (auką Jūsų patogumui galite pervesti į parapijos sąskaitą).

3. Birželio 12 d. švęsime Švč. Trejybės atlaidus. Bus einama procesija aplink bažnyčią.

4. Birželio 13 d. – pirmadienį – Jonavos dekanato diena Šiluvoje, kur švenčiame kasmėnesinius Dievo Motinos Marijos atlaidus. Kviečiame visus jungtis į šią piligriminę kelionę. Išvykstame 7 val. ryte nuo knygyno. Kelionės kaina 10 eurų. Registruotis galima bažnyčios gale, parapijos raštinėje bei pas Jonavos Šiluvos Švč. Mergelės Marijos draugijos vadovę Liną Stankauskienę tel. 8 672 45037.

5. Birželio 19 dieną švęsime Devintines – Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmę. Bus organizuojama procesija miesto gatvėmis, tad raginame kuo gausiau įsijungti į procesiją visas mūsų parapijos organizacijas, būrelius, maldos grupes, visus tikinčiuosius. Tai bus mūsų tikėjimo liudijimo šventė visam Jonavos miestui, tad svarbus gausus ir sąmoningas dalyvavimas.

6. Bažnyčios gale galite įsigyti pašventintų rožinių, kitų devocionalijų. Platinama dvasinė literatūra: gegužės ir birželio mėnesio „Magnificat“, „Artuma“, „Žodis tarp mūsų“, „Kelionė“, įvairios maldaknygės.