1. Kasdienės pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei birželio mėnesį yra vadinamos birželinėmis pamaldomis.
Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyks šiokiadieniais ir šeštadieniais 17.30 val., sekmadieniais – 11.50 val. prieš Sumos šv. Mišias.

2. Šiandien švenčiame Kristaus žengimo į Dangų iškilmes – Šeštines.
Prieš Sumos šv. Mišias bažnyčios viduje vyks Šeštinių procesija.
Šiandien minima ir visuomenės komunikavimo diena, tad rinkliava per visas šv. Mišias bus skirta paremti katalikišką žiniasklaidą, Bažnyčios komunikacijos veiklą.
3. Birželio 5 dieną Bažnyčia švęs Šv. Dvasios atsiuntimo – Sekminių – iškilmę.
Prieš pagrindines Sumos šv. Mišias bažnyčios viduje vyks procesija.
Tądien taip pat minėsime Tėvo dieną. Visas 8 dienas melsimės už Jūsų gyvus ir mirusius tėvus. Intencijas su gyvų ar mirusių tėvų vardais galima:
• apsilankius bažnyčioje privačiai maldai, užrašyti ant voko ir palikti pintinėje prie altoriaus;
• intenciją užsirašyti parapijos raštinėje ar zakristijoje;
• intenciją užrašyti paskambinus į parapijos raštinę (auką jūsų patogumui galite pervesti į parapijos sąskaitą).

4. Birželio 13 d. – pirmadienį – Jonavos dekanato diena Šiluvoje, kur švenčiame kasmėnesinius Dievo Motinos Marijos atlaidus. Kviečiame visus jungtis į šią piligriminę kelionę.
Išvykstama 7 val. nuo knygyno. Kelionės kaina (pirmyn ir atgal) 10 eurų. Registruotis galima bažnyčios gale, parapijos raštinėje bei pas Jonavos parapijos Šiluvos Švč. Mergelės Marijos draugijos vadovę Liną Stankauskienę tel. 8 672 45037.

5. Birželio 19 dieną švęsime Devintines – Švč. Kristaus Kūno ir Kraujo iškilmę.
Bus organizuojama procesija miesto gatvėmis, tad raginame kuo gausiau įsijungti į procesiją visas mūsų parapijos organizacijas, būrelius, maldos grupes, visus tikinčiuosius. Tai bus mūsų tikėjimo liudijimo šventė visam Jonavos miestui, tad svarbus gausus ir sąmoningas dalyvavimas.

6. Bažnyčios gale galite įsigyti pašventintų rožinių, kitų devocionalijų. Platinama dvasinė literatūra: gegužės ir birželio mėnesio „Magnificat“, „Artuma“, „Žodis tarp mūsų“, „Kelionė“, įvairios maldaknygės.