1. Kasdienės pamaldos Švč. Jėzaus Širdies garbei birželio mėnesį yra vadinamos birželinėmis pamaldomis. Birželinės pamaldos mūsų bažnyčioje vyks šiokiadieniais ir šeštadieniais 17.30 val., sekmadieniais – 11.50 val. prieš Sumos šv. Mišias.

2. Kitą sekmadienį švęsime Kristaus žengimo į Dangų iškilmes – Šeštines. Prieš Sumos šv. Mišias bažnyčios viduje vyks Šeštinių procesija.
Tądien minima ir visuomenės komunikavimo diena, tad rinkliava bus skirta paremti katalikišką žiniasklaidą, Bažnyčios komunikacijos veiklą.
3. Birželio 5 dieną Bažnyčia švęs Šv. Dvasios atsiuntimo – Sekminių – iškilmę. Prieš pagrindines Sumos šv. Mišias bažnyčios viduje vyks procesija.
Tądien taip pat minėsime Tėvo dieną. Visas 8 dienas melsimės už Jūsų gyvus ir mirusius tėvus. Intencijas su gyvų ar mirusių tėvų vardais galima:
• apsilankius bažnyčioje privačiai maldai, užrašyti ant voko ir palikti pintinėje prie altoriaus;
• intenciją užsirašyti parapijos raštinėje ar zakristijoje;
• intenciją užrašyti paskambinus į parapijos raštinę (auką jūsų patogumui galite pervesti į parapijos sąskaitą).

4. Bažnyčios gale galite įsigyti pašventintų rožinių, kitų devocionalijų. Platinama dvasinė literatūra: gegužės ir birželio mėnesio „Magnificat“, „Artuma“, „Žodis tarp mūsų“, „Kelionė“, įvairios maldaknygės.