1. Gavėnios laikotarpiu kiekvieną penktadienį prieš vakaro Mišias 17.15 val. bažnyčioje apmąstomas Kryžiaus kelias, kiekvieną sekmadienį prieš Sumą 11.30 val. giedami Graudūs verksmai.
2. Prie altoriaus, kaip kasmet, yra padėta pasninko vaisių skrynia, į kurią galima atnešti ilgai negendančių produktų tokiu būdu pasidalijant su vargstančiais, Velykų dieną į parapiją ateisiančiais pietų (šie maisto produktai bus jiems išdalyti).

3. Balandžio 10 diena – Verbų sekmadienis. Tą dieną per visas šv. Mišias bus šventinamos verbos. Verbų procesija vyks per 10 val. šv. Mišias.

4. Velykų Tridienis ir Šv. Velykos mūsų bažnyčioje bus švenčiamos tokia tvarka:
• DIDYSIS KETVIRTADIENIS balandžio 14 d. – Paskutinės vakarienės šv. Mišios – 18val.,
• DIDYSIS PENKTADIENIS balandžio 15d. – Kristaus kančios pamaldos – 18 val.,
• DIDYSIS ŠEŠTADIENIS balandžio 16 d. – Velykų vigilijos šv. Mišios – 21 val.,
• VELYKŲ PIRMOJI DIENA balandžio 17 d. – šv. Mišios 9 ir 12 val., Skaruliuose – 12 val.,
• ANTROJI VELYKŲ DIENA balandžio 18 d. – šv. Mišios 10 ir 12 val.

5. Didįjį Penktadienį – balandžio 15 d. nuo 8 val. iki balandžio 16 d. 8 val. ryto vyks Švč. Sakramento adoracija. Po adoracijos koplyčia bus uždaryta iki balandžio 22 d. (penktadienio) 9.30 val.

6. Kiekvieną sekmadienį nuo 11 iki 12 valandos Švč. Sakramento adoracijos koplyčioje – maldos už pašaukimus valanda. Kviečiame melstis kartu.

7. Balandžio 9 d. organizuojama talka. Prieš Velykas tvarkysime aplinką, bažnyčios vidų. Kviečiame visus galinčius 11 val. rinktis prie bažnyčios (esant galimybei – su darbo įrankiu).

8. Parapijos „Caritas“ karo pabėgėliams ukrainiečiams dalija humanitarinius paketus. Šiuo metu reikalingi higienos reikmenys moterims, vaikams ir vyrams. Galintys prisidėti, higienos priemones turėtų atnešti į parapijos „Caritą“ (parapijos namo I aukštas). Daugiau informacijos gali suteikti parapijos „Carito“ vadovė Stanislava Daubarienė.

9. Kviečiame dirbančius ir pajamas gaunančius žmones skirti parapijai 1.2 proc. sumokėto Gyventojų pajamų mokesčio. Šiais metais prašymą pateikti galima elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).

10. Bažnyčios gale galite įsigyti pašventintų velykinių žvakelių, rožinių, kitų devocionalijų. Platinama dvasinė literatūra: balandžio mėnesio „Magnificat“, „Artuma“, „Žodis tarp mūsų“, „Kelionė“, įvairios maldaknygės. Kviečiame įsigyti kardinolo Sigito Tamkevičiaus knygą „Priespaudos, kovos ir nelaisvės metai“.