1. Gavėnios laikotarpiu kiekvieną penktadienį prieš vakaro Mišias 17.15 val. bažnyčioje apmąstomas Kryžiaus kelias, kiekvieną sekmadienį prieš Sumą 11.30 val. giedami Graudūs verksmai. Balandžio 3 d. planuojamos gavėnios rekolekcijos.
Prie altoriaus, kaip kasmet, yra padėta pasninko vaisių skrynia, į kurią galima atnešti ilgai negendančių produktų tokiu būdu pasidalijant su vargstančiais, Velykų dieną į parapiją ateisiančiais pietų (šie maisto produktai bus jiems išdalyti).
2. Kovo 27 d. – Kauno arkivyskupo oficiali vizitacija parapijoje. 12 valandą arkivyskupas aukos šv. Mišias, klebonas skaitys vizitacijai parengtą parapijos gyvenimo ir veiklos apžvalgą. Kviečiame į šv. Mišias atvykti anksčiau, kad galėtume neskubėdami pasitikti atvykstantį arkivyskupą. Po šv. Mišių – agapė (parapijos salėje po bažnyčia).
3. Kiekvieną sekmadienį nuo 11 iki 12 valandos adoracijos koplyčioje – maldos už pašaukimus valanda. Kviečiame melstis kartu.
4. Visuotinėje Bažnyčioje tęsiama sinodinė kelionė. Penkta tema „Dialogas bažnyčioje ir visuomenėje, ekumenizmas“. Apmąstymai ir diskusijos šia tema vyks balandžio 1 d. po vakaro šv. Mišių parapijos namuose. Visą medžiagą ir informaciją galima rasti internete: sinodas.katalikai.lt arba atspausdintą bažnyčios gale ant stalo.
5. Balandžio 9 d. organizuojama talka. Prieš Velykas tvarkysime aplinką, bažnyčios vidų. Kviečiame visus galinčius 11 val. rinktis prie bažnyčios (esant galimybei – su darbo įrankiu).
6. Kviečiame dirbančius ir pajamas gaunančius žmones skirti parapijai 1.2 proc. Gyventojų pajamų mokesčio. Šiais metais prašymą pateikti galima elektroniniu būdu per Elektroninio deklaravimo sistemą (EDS).
7. Bažnyčios gale platinama dvasinė literatūra: balandžio mėnesio
„Magnificat“, „Artuma“, „Žodis tarp mūsų“, „Kelionė“, maldaknygės, knygos. Taip pat galite įsigyti rožančių, žvakių, įvairių devocionalijų.