1. Vasario 2 d., trečiadienį, – Kristaus paaukojimo (Grabnyčių) iškilmė. Tą dieną šv. Mišios bus aukojamos 9 ir 18 val. Per kiekvienas šv. Mišias bus šventinamos žvakės, o vakare po šv. Mišių bažnyčioje vyks procesija su žvakėmis.

1. Vasario 5 dieną Bažnyčia mini šv. Agotą. Bus šventinama duona, meldžiamasi prašant šv. Agotos užtarimo apsaugant nuo gaisrų pavojaus.

1. Vasario 16-oji – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Šv. Mišios bus aukojamos 10 val. Melsimės už Tėvynę Lietuvą. (Vakaro šv. Mišių nebus.)

1. Visuotinėje Bažnyčioje tęsiama sinodinė kelionė: apmąstymai ir diskusijos apie Bažnyčią. Visą informaciją galima rasti internete: sinodas.katalikai.lt

1. Bažnyčios gale platinama dvasinė literatūra: vasario mėn. „Magnificat“, maldaknygės. Taip pat galite įsigyti įvairių devocionalijų.

1. Esant neramiai situacijai pasaulyje, kviečiame visus melstis už taiką Tėvynėje ir pasaulyje.